Wyposażenie gastronomii

Ponad 20 letnie doświadczenie zaopatrywania firm z segmentu HoReCa sprawia, że jesteśmy najlepszym partnerem dla Twojego biznesu. Oferujemy wyposażenie i doradztwo w zakresie wyposażenia Twojej restauracji, stołówki, baru czy kawiarni.
W ciągłej sprzedaży mamy porcelanę grubościenną (przeznaczoną dla gastronomii) i cienkościenną polskich fabryk takich jak LUBIANA, Karolina, Chodzież, Ćmielów.
W szerokim asortymencie posiadamy w ciągłej sprzedaży, sprawdzone w codziennym, profesjonalnym użytkowaniu, sztućce takich marek jak Gerpol, Amefa, Gerlach, Toner.
Krośnieńskie szkło, uzupełnione szkłem czeskiej Bohemii, pozwoli zaspokoić gusta każdego klienta. Tak jak sala konsumpcyjna ważne jest dla nas również zaplecze. U nas w całości wyposażysz swoją kuchnię. Garnki, patelnie, noże, deski, ale też odzież dla kucharzy i sprzęt kuchenny sprawdzonych producentów kupisz u nas na miejscu na ul. Głogowskiej 218 w Poznaniu.  Jesteśmy przedstawicielem firmy Stalgast na rynek wielkopolski. W szerokim asortymencie posiadamy również akcesoria barmańskie.
Dysponujemy własnym transportem i po uzgodnieniu warunków dostawy dostarczymy towar do Państwa lokalu.
Zapraszamy do współpracy.